Vedení společnosti

Představenstvo společnosti PEGAS NONWOVENS SA

Exekutivní členové

 • František ŘezáčFrantišek ŘezáčGenerální ředitel
  František Řezáč je absolventem Právnické fakulty Masarykovy Univerzity v Brně. Pan Řezáč nastoupil do Společnosti v roce 1996 již během jeho studií na právnické fakultě a od té doby vystřídal řadu pozic. Zastával pozici ředitele personálního a právního oddělení a v roce 2004 byl povýšen na pozici obchodního ředitele. Generální ředitelem Společnosti byl pan Řezáč jmenován v říjnu 2008. Exekutivním ředitelem PEGAS NONWOVENS SA je od listopadu 2006. Pan Řezáč je členem Young Presidents Organization.
 • František KlaškaFrantišek KlaškaTechnický ředitel
  František Klaškabyl jmenován exekutivním ředitelem Společnosti v listopadu 2006. Pan Klaška působí ve Společnosti od roku 1991 a předtím pracoval 5 let ve Zbrojovce Brno. Do současné pozice technického ředitele byl povýšen PEGAS NONWOVENS Czech s.r.o. v roce 2001. Pan Klaška je absolventem ČVUT.
 • Marian RašíkMarian RašíkFinanční ředitel
  Marian Rašík se stal členem představenstva od 1. března 2010. V prosinci 2009 byl jmenován finančním ředitelem PEGAS NONWOVENS Czech s.r.o. Před svým příchodem do koncernu PEGAS pracoval pan Rašík na pozici ředitele v poradenské firmě Corpin Partners. V letech 2003–2005 působil jako finanční ředitel společnosti Vítkovice Strojírenství a.s. V minulosti rovněž pracoval v pražské pobočce VÚB Banky, v ABN AMRO a svou profesní kariéru zahájil jako auditor v Coopers & Lybrand. Marian Rašík je absolventem Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské – Technické Univerzity v Ostravě.

Neexekutivní členové

 • Marek ModeckiMarek Modecki
  Marek Modecki byl jmenován neexekutivním ředitelem Společnosti v dubnu 2008. Pan Modecki je v současnosti řídícím partnerem 21 Concordia, fondu soukromého kapitálu se sídlem ve Varšavě a s pobočkami v Paříži a v Miláně. V letech 2006–2008 byl bankéřem Concordia Espirito Santo Investment joint venture mezi Concordií a portugalskou skupinou Espirito Santo. Pan Modecki je absolventem práva na Varšavské univerzitě a dále studoval mezinárodní právo na Institutu Maxe Plancka v Hamburku a právo na Univerzitě Hamburk.

Další členové vrcholového vedení

 • Rostislav VrbáckýRostislav VrbáckýInvestiční ředitel
 • Veronika CejpkováVeronika CejpkováPersonální ředitelka
 • Renata KouřilováRenata KouřilováŘeditelka kvality
 • Jiří KummerJiří KummerTechnický ředitel
 • Michal BlahaMichal BlahaVýrobní ředitel
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 23154
tel.: +420 515 262 411
fax: +420 515 262 511
e-mail: info@pegas.cz
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 51762
Zavřít okno